Regulamin rezerwacji

Gościniec Pod Dębem

 1. Niniejszy Regulamin określa warunki zgodnie, z którymi można dokonać rezerwacji pobytu lub innych usług. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z zaakceptowaniem i przestrzeganiem postanowień niniejszego Regulaminu oraz Regulaminu Pobytu dostępnego na naszej stronie internetowej. Umowa o świadczenie usług zostaje zawarta w momencie wpłaty zadatku na poczet zamówienia.
 2. Zamawiającym może być tylko osoba pełnoletnia.
 3. Pobyt dzieci do lat 3 jest bezpłatny, jeżeli  dziecko śpi z dorosłym opiekunem lub we własnym łóżeczku, które nie wymaga dodatkowego kompletu pościeli i ręczników. Na każdego opiekuna może przypadać tylko jedno dziecko, którego pobyt jest bezpłatny.
 4. Rezerwacji wstępnej można dokonać poprzez: 
  • wysłanie zapytania na adres email
  • portal rezerwacyjny booking.com  (Regulamin Booking.com)
  • telefonicznej lub sms
 5. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wys 40 % kosztu pobytu na konto bankowe 92 8367 0000 0490 3589 1490 0003 lub gotówką.

  Brak wpływu ustalonej kwoty zadatku na podane konto w terminie 24 godzin od dokonania wstępnej rezerwacji jest jednoznaczny z jej anulowaniem.
  Nie dotyczy rezerwacji krótkoterminowych.

 6. 6. Dokonując rezerwacji Gość zobowiązany jest podać następujące dane:
  datę rozpoczęcia i zakończenia pobytu
  przedmiot rezerwacji
  ilość osób
  imię i nazwisko
  numer telefonu
  adres e-mail

 7. Gość wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Gościniec Pod Dębem. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji i płatności, zgodnie z przepisami ustawy
  o ochronie danych osobowych.

 8. Niewykorzystanie w pełni zamówionej usługi po wcześniejszym potwierdzeniu rezerwacji wpłatą na konto bankowe lub gotówką, obciąża Gości całą kwotą należną za niewykorzystanie usługi.
 9. Niestawienie się Gości na terenie obiektu do godz. 20:00 w dniu rezerwacji i brak informacji o tym fakcie, skutkuje anulowaniem rezerwacji i możliwością wynajęcia pomieszczeń innej osobie – dotyczy rezerwacji bez wpłaty zadatku.

 10. Zadatek podlega zwrotowi, jeżeli do realizacji usługi nie dojdzie z jego winy Gościńca.

 11. W przypadku odwołania rezerwacji przez zamawiającego do 60 dni przed planowanym przyjazdem zadatek zwracany jest w całości, do 30 dni przed planowanym przyjazdem 50%. Zadatek zaś przepada w całości z chwilą odwołania przez Gości rezerwacji pobytu w czasie krótszym niż 30 dni przed planowanym przyjazdem.

 12. Doba hotelowa w rozpoczyna się od godz. 14:00 w dniu przyjazdu i trwa
  do godz. 11:00 w dniu wyjazdu.

 13. Należność za pobyt i opłatę klimatyczną pobierana jest w dniu przyjazdu.